Informacje z serwisu aptekidyżurne.pl
Kategorie: Wszystkie | Aktualności
RSS
poniedziałek, 09 listopada 2009

Jak się okazało, stare API do mapek Google nie radzi sobie z naszymi rodzimymi domenami, a w szczególności z naszą "aptekidyżurne.pl". Problem z domenami IDN (Internationalized Domain Name) jest ogólnie znany i zgłoszony jako problem do Google. Na szczęście najnowsze API (ver. 3) jest już wolne od tego problemu. Miło nam zatem poinformować, że serwis aptekidyżurne.pl korzysta już z najnowszej dostępnej wersji Google Maps API.

20:15, aptekidyzurne , Aktualności
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 08 listopada 2009

Apteki dyżurne - forum sugestii

Pomimo tego, iż nasze aptekidyżurne maja dopiero tydzień, dostajemy od Was dużo uwag, za które jesteśmy bardzo wdzięczni. Wszystkie, zarówno te krytyczne jak i pozytywne są dla nas bardzo istotne i pomagają w ulepszaniu serwisu. Żeby ułatwić i uporządkować dodawanie nowych uwag, udostępniliśmy na stronie forum sugestii.

Na stronie dostępny jest też formularz, za pomocą którego możecie bezpośrednio dodawać uwagi do forum. Zapraszamy i czekamy na uwagi i propozycje. W końcu serwis robimy właśnie dla Was... :)

 

17:39, aptekidyzurne , Aktualności
Link Dodaj komentarz »

Przeglądając i analizując statystyki odwiedzin naszej wyszukiwarki aptek, okazało się, że przeważająca ilość wejść na stronę jest porzez hasło "dyżury aptek". Żeby jeszcze łatwiej i szybciej można było znaleść apteki w Waszej okolicy, podpięliśmy nową domenę www.dyżuryaptek.pl. W tej chwili na apteki dyżurne można trafić poprzez 3 adresy:

  • www.aptekidyzurne.pl - pierwszy i podstawowy adres serwisu
  • www.aptekidyżurne.pl - domena z "polskimi znaczkami", podpięta po celnej uwadze jednego z gości serwisu
  • www.dyżuryaptek.pl - najnowszy adres, będący wynikiem analizy statystyk serwisu
13:28, aptekidyzurne , Aktualności
Link Dodaj komentarz »
1 , 2