Informacje z serwisu aptekidyżurne.pl
Kategorie: Wszystkie | Aktualności
RSS
piątek, 02 kwietnia 2010

Ogłaszamy wszem i wobec, że od dzisiaj udostępniamy nasze dane. Co prawda baza nie jest jeszcze kompletna, ale prace nad regularnym jej zasilaniem i aktualizowaniem trwają i aptek cały czas przybywa. Dzięki niestrudzonej pracy Darka - naszego nowego kolegi w zespole, apteki dyżurne zostay wyposażone w mechanizm udostępniania danych poprzez SOAP. Dane chętnie udostępnimy wszystkim zainteresowanym. Żeby zachować jakąś kontrolę nad tym co się z naszym serwisem dzieje, do wywołania SOAP potrzebny jest login i hasło. W celu uzyskania wspomnianych danych zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli będzie taka potrzeba przygotujemy jakąś mało skomplikowaną automatyczną metodę rejstracji i pozyskiwania loginu i hasła.

Troszkę technicznego i formalnego bełkotu:

  • WSDL jest dostępny pod adresem http://aptekidyzurne.pl/aptekidyzurne.wsdl
  • wyniki można prezentować w dowolnej formie, dowolnie ostylowane, byle w kolejności (ponieważ są posortowane względem odległości od podanego adresu)
  • gorąco prosimy, żeby w zamian za owoce naszej pracy, na stronie z wynikami pojawiły się: informacja, że dane udostępnia serwis aptekidyżurne oraz nasze logo z linkiem do aptek dyżurnych
  • w razie pytań, wątpliwości, pomysłów czy propozycji jesteśmy do dyspozycji
Czekamy na pierwszych chętnych :)