Informacje z serwisu aptekidyżurne.pl
Kategorie: Wszystkie | Aktualności
RSS
wtorek, 09 lutego 2010

Niestety przełom roku zaskoczył nas ilością obowiązków, w związku z czym zabrakło mocy przerobowych na zaplanowane prace przy dyżurach aptek - nad czym bardzo ubolewamy. Udało nam się na szczęście wygospodarować troszkę czasu i wprowadziliśmy kilka szlifow i zmian.

Przede wszystkim, co widać od razu gołym okiem, zaprowadziliśmy porządek w interfejsie. Strona główna strony została odchudzona o stare newsy, które i tak już wylądowały na tym blogu. Wyrzuciliśmy też inne zbędne, albo jeszcze nieczynne elementy interfejsu. Została właściwie tylko wyszukiwarka, kilka linków i podstawowe zakładki.

Największą zmianą, chociaż niekoniecznie dla wszystkich zauważalną jest całkowita przebudowa algorytmu wyliczającego odległość pomiędzy wpisanym adresem a aptekami. Udało się całkowicie (mamy taką nadzieję) wyeliminować błędne wyszukania i już historie z cyklu "szukam: apteki całodobowe w Warszawie, a pokazują mi się apteki dyżurne w Poznaniu" nie mają prawa się zdarzyć. Co więcej algorytm powinien działać zdecydowanie szybciej. Gdyby jednak, ktoś zauważył jakieś "rodzynki" - proszę nas niezwłocznie o tym poinformować.

W najbliższym czasie powinny też pojawić się 2 kolejne województwa.

20:15, aptekidyzurne , Aktualności
Link Dodaj komentarz »