Informacje z serwisu aptekidyżurne.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Niedzielne poranki polaków...

Analizując statystyki, przeróżne zestawienia i wykresy podpięte pod apteki dyżurne, zauważyliśmy ciekawą rzecz dotyczącą odwiedzin, a ściślej mówiąc godzin odwiedzin na naszej stronie.

Oczywiście żadną niespodzianką nie było to, że w ciągu tygodnia (poniedziałek - czwartek) najwięcej odsłon jest koło godziny 20.00, czyli jak większośc aptek faktycznie się zamyka. Również nie zaskoczył nas fakt że w piątki szczyt ten rozkłada się na troszkę dłuższy okres, bo pomiędzy godzinami 19.00 - 21.00 (niemniej jest to ciekawe zjawisko). Soboty też prezentują się mniej więcej zgodnie z przewidywaniami, kiedy to po godzinie 13.00 obłożenie przez większość popołudnia i wczesnego wieczora jest na stałym poziomie.

Największą niespodzianką okazała się niedziela. Co można robić w niedzielę rano? Każdy od razu pomyśli - SPAĆ. A tutaj niespodzianka - nasza wyszukiwarka aptek przeżywa prawdziwe oblężenie z samego rana. Poniżej wykresy z kolejnych 3 niedziel. Po co Polakom apteki w niedziele o świcie...? Pozostawiam to waszym domysłom. ;)

Wykresy niedzielnych odwiedzin

piątek, 27 listopada 2009, aptekidyzurne

Polecane wpisy